Епідеміологія та профілактика холери

🔵Холера – це гостра кишкова сапроантропонозна особливо небезпечна інфекція з фекально-оральним механізмом передачі, що характеризується гастроентеритичним синдромом зі швидким і тяжким зневодненням організму, токсикозом і високою летальністю.
​🔷За даними ВООЗ у світі:
🔹1,4 мільярди людей ризикують захворіти холерою,
🔹1,3 – 4,0 мільйони випадків холери трапляються щороку
🔹21 000 – 143 000 смертей від холери реєструються щорічно.
Україна є ендемічною щодо холери територією, де епідемічні ускладнення різної інтенсивності було зареєстровано у 1970, 1994-1995, 2011-2012рр., переважно в південних областях і АР Крим.
Щороку у 7-12 областях з об’єктів довкілля виділяються холерні вібріони.
Укорінення холерного вібріона в деяких регіонах України в об’єктах довкілля становить реальну загрозу виникнення нових випадків холери, в тому числі і його завозу на територію Закарпаття. 🔷Додатковим фактором ризику поширення збудника холери є міграція населення через військову агресію російської федерації.
Інкубаційний період холери – 2 години – до 8,5 днів, найчастіше 0,5-5 днів.
🟢Симптоми – гостра водяниста діарея (у деяких випадках нагадує рисовий відвар) з або без блювання.
​🔵Джерелом збудника при холері є людина: хвора, реконвалесцент або носій.
🟢Механізм і шляхи передачі: єдиний механізм передачі збудника холери – фекально-оральний, а провідний шлях – водний. Так, найчастіше зараження людини відбувається при вживанні забрудненої не знешкодженими стічними водами води для господарсько-питних потреб і використанні водоймищ для купання. Можливе розповсюдження холери й через харчові продукти (недостатньо проварену рибу, морепродукти, контаміноване молоко тощо), а також на побутовому рівні через брудні руки й мух. Відтак розрізняють водні, аліментарні та контактно-побутові спалахи інфекції.
​🟠Профілактика:
🔸обов’язково використовуйте чисту та безпечну воду для пиття та приготування їжі,
🔸ретельно готуйте і безпечно зберігайте їжу,
🔸часто мийте руки безпечною водою з милом, коли повертаєтеся додому, після відвідування туалету, перед і під час приготування та прийому їжі.

Знайти