«Містечко здоров’я» в Ужгороді: профілактика, обстеження та вакцинація
29 квітня 2026
У межах Тижня імунізації – 2026 у місті Ужгород на площі Театральній відбулася комунікаційна акція «Містечко здоров’я»
До заходу долучилися фахівці Закарпатського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, зокрема Ужгородської філії (в.о. завідувачки відділу епіднагляду та профілактики інфекційних хвороб Любов Ващенко та помічниця лікаря-епідеміолога Ганна Коваль), а також фахівці відділу імунопрофілактики. Разом із мобільною вакцинальною бригадою КНП «ЦПМСД» вони проводили комплекс профілактичних та медичних заходів
🩺 Під час акції:
▪️ виміряно рівень цукру в крові — 120 обстежень
▪️ проведено тести на вірусні гепатити В і С, ВІЛ — 18
▪️ виміряно артеріальний тиск — 235
💉 44 людини отримали щеплення проти:
▪️ кору (КПК)
▪️ гепатиту В
▪️ дифтерії та правця
▪️ COVID-19
📄 Також проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо профілактики вакцинокерованих інфекцій, розповсюджено плакати, буклети та листівки
💙 Такі заходи допомагають підвищувати обізнаність, забезпечувати доступ до медичних послуг і формувати відповідальне ставлення до здоров’я