Усі новини

Наші фахівці продовжують моніторингові візити та проводять роз’яснювальні бесіди щодо профілактики інфекційних хвороб

✅Фахівці ДУ “Закарпатський ОЦКПХ МОЗ” продовжують моніторингові візити та проводять інформаційно-роз’яснювальні бесіди щодо профілактики інфекційних хвороб, зокрема, групи кишкових інфекцій, важливість вакцинації, як для дорослого, так і дитячого населення, дотримання особистої гігієни та профілактику неінфекційних хвороб.
🔷Фахівцем Тячівської філії Костюченко Л.С. проведено моніторинговий візит в ОЗ “Берізка” с.Вонігово, де здійснено відбір взірців питної води на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники, гігієнічні змиви, зразки овочевої продукції для визначення масової частки нітратів.
🔶Лікарем Ужгородської філії Копанською В.В. організовані дослідження атмосферного повітря межі санітарно захисної зони, фахівцем лабораторії Пішта О. проведено відбір та дослідження на показники пилу, діоксиду азоту, діоксиду сірки, формальдегіду та оксиду вуглецю.
🔷Фахівцями Виноградівської філії проведено позаплановий візит на договірній основі у заклад КУ “Виноградівський дитячий будинок-інтернат”, де Анжелою Муквич здійснено лабораторне обстеження харчоблоку.
🔶Лікарями Мукачівської філії Малаховою Н.М., Черепахою Т.В., ентомологом Антоник М.Є. та лаборантом Шкоба В.І здійснено моніторинговий візит в ЗДО №9 м.Мукачево, де проведено заміри метеофакторів, освітленості, відібрано взірець води питної на мікробіологічні показники та проби побутового пилу на наявність алергенних кліщів, змиви для проведення паразитологічних досліджень та проведено обстеження дітей на ентеробіоз.
✅Працюємо, щоб Ви були здоровими!

Знайти