Усі новини

Продовжується проведення навчальних заходів

🔷На виконання вимог чинного законодавства України, з метою організації належного стану готовності закладів охорони здоров’я Закарпатської області до надання медичної допомоги хворим з холерою на випадок епідемічного ускладнення, удосконалення заходів епіднагляду за холерою в області продовжується проведення відповідних навчальних заходів.
🔶Так, фахівцями В. Березнянського лабораторного відділення Перечинської філії ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» під керівництвом помічника лікаря-епідеміолога Наталії РЕВТЬ було організовано і проведено навчальний семінар з питань епідеміології, клініки, ранньої діагностики, лікування та профілактики холери для медичних працівників КНП «Великоберезнянський ЦПМСД» та КНП «Великоберезнянська лікарня».
​🔶Організатори та спікери навчального семінару донесли до учасників заходу особливості епідемічного процесу з холери у світі, в Україні та нашій області, основні вимоги щодо готовності до реагування на випадок реєстрації випадку/підозри на холеру, здійснення належного епіднагляду, особливості ранньої діагностики, клініки, лікування, лабораторної діагностики хвороби, відбору та доставки матеріалу для дослідження.
​🔷Під час семінару було проведено практичне відпрацювання навичок щодо використання засобів індивідуального захисту при роботі в осередках інфекцій, що мають міжнародне значення, опрацьовано алгоритм дій відповідних фахівців щодо організації та проведення протиепідемічних заходів в умовному осередку ОНІ.

Знайти