Усі новини

Проведено каскадний тренінг для фахівців відокремлених структурних підрозділів ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ»

Сьогодні успішно завершили чотирьох деннийочний тренінг для менеджерів середньої ланки програми імунізації (МЛМ) для фахівців відокремлених структурних підрозділів ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ». Захід проведено на базі навчального центру ДУ «Закарпатський обласний центр контролю та профілактики МОЗ України» за організаційної та фінансової підтримки Бюро ‎ВООЗ‎ в Україні, за що висловлюємо велику вдячність від усіх учасників тренінгу.

У тренінгу активну участь взяли лікарі-епідеміологи та помічники лікарів-епідеміологів практично з усіх філій та відділень нашої установи.

На початку проведення заходу з привітальним словом виступила Генеральний директор ДУ «Закарпатський обласний центр контролю та профілактики МОЗ України», Головний державний санітарний лікар Закарпатської області – Галина Сітник, яка акцентувала важливість функціоналу імунопрофілактики у системі громадського здоров’я України.

Регіональні тренери відділу імунопрофілактики ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» Лариса Зарембо, Оксана Бортейчук, Наталія Дирда висвітлили низку актуальних питань із системи імунізації, із них: холодовий ланцюг, обладнання холодового ланцюга в ЗОЗ, пристрої моніторингу температури, розміщення вакцин в обладнанні холодового ланцюга; дії у разі несправності холодильника чи відключення електропостачання; визначення пріоритетних громад, визначення бар’єрів доступу та використання; розробка плану виїзних вакцинальних сесії та комунікаційних кампаній; залучення лідерів громад до моніторинговихта комунікаційних заходів; та інші важливі питання імунопрофілактики.

Під час тренінгу учасники активно працювали у групах з вирішення практичних вправах, написання СОПів, долучалися до обговорення актуальних робочих питань, обмінювалися своїм власним досвідом.

Сподіваємося, що учасники тренінгу здобули нові знання, навички, які використовуватимуть у своїй практичній діяльності.

Знайти