Усі новини

Співпрацюємо з митниками та прикордонниками

🟠На виконання вимог чинного законодавства України, з метою організації належної взаємодії між фахівцями прикордонної, митної служб та територіальними підрозділами ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» в питаннях інформування та реагування на випадок епідемічного ускладнення з інфекцій, що мають міжнародне значення, в т.ч. холери, на кордоні України, удосконалення заходів епіднагляду за холерою, в області продовжується проведення відповідних навчальних заходів.
🔵Так, фахівцями В. Березнянського лабораторного відділення Перечинської філії ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» за участі директора Перечинської філії Івана ДОБРИ та помічника лікаря-епідеміолога Наталії РЕВТЬ було організовано і проведено навчальний семінар з питань епідеміології, клініки, ранньої діагностики та профілактики холери для фахівців прикордонної та митної служб КПП «Малий Березний – Убля».
🔸Організатори та спікери навчального семінару донесли до учасників заходу особливості епідемічного процесу з холери у світі, в Україні та нашій області, основні вимоги щодо готовності до реагування на випадок реєстрації випадку/підозри на холеру в пасажира транспортного засобу на кордоні держави, особливості ранньої діагностики, клініки захворювання.
✅Під час семінару з військовим медиком Чопського прикордонного загону було проведено практичне відпрацювання навичок щодо використання засобів індивідуального захисту при роботі в осередках інфекцій, що мають міжнародне значення.

Знайти