Усі новини

Триває повсякденна робота…

🟢У територіальних громадах області триває спільна робота фахівців установи та медпрацівників ЦПМСД із профілактики інфекційних захворювань.
🔵Працівниками Берегівської філії разом з медичними працівниками КНП “ЦПМСД Берегівської МР” проведено імунізацію проти дифтерії, кору, паротиту, краснухи згідно Календаря профілактичних щеплень населення у ромській громаді, де також проведено роз’яснювальні бесіди, розповсюджено інформаційні пам’ятки щодо вакцинації проти різних інфекційних захворювань.
🔷Також фахівці установи постійно працюють в осередках інфекційних захворювань з метою локалізації та недопущення їх подальшого поширення.
🔷Працівники Іршавської філії Приходько Надією та Симканич Ольгою під час розстеження випадків кору на території с. Ільниця Іршавської громади проведено заходи з виїздом до домашнього осередку. Здійснено епідеміологічне розстеження з уточненням даних на місці.
Під час бесід, акцентувалась увага на питанні важливості вакцинації, особливо для дитячого населення.
🔷Також фахівцями філії під час розстеження випадку вірусного гепатиту А на території с.Брід Іршавської громади відбувся виїзд до домашнього осередку, де відібрано проби питної води, змиви, проведені протиепідемічні та дезінфекційні заходи. Наголошено на важливості обстеження контактних осіб, проведено бесіди – “Дотримання правил особистої гігієни”, ” Важливість вживання питної води, яка відповідає санітарним нормам”, “Вакцинація – здоров’я нації”, “Профілактика інфекційних та неінфекційних хвороб, у тому числі ГКІ”.
☑️Працюємо, щоб Ви та Ваші рідні були здорові!

Знайти