Усі новини

У Чопському відділенні тривають заходи до Тижня імунізації

З нагоди проведення Тижня імунізації та інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо вакцинації проти ВПЛ завідувачка Чопського відділення Ужгородської філії ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ України» Галина Байда провела зустріч із лікарями та середніми медичними працівниками КНП Баранинської сільської ради «Центр ПМСД»
💬 Під час зустрічі:
▪️ обговорено заходи, які вже проводяться в громаді
▪️ узгоджено подальші активності у межах Тижня імунізації
▪️ акцентовано увагу на комунікації щодо вакцинації проти ВПЛ
🤝 Спільна робота медиків — ключ до підвищення рівня охоплення щепленнями та формування довіри до вакцинації
💙 Працюємо разом заради здоров’я громади

Поділитися:
Знайти