Усі новини

У Львові відбувся тренінг для тренерів Базового курсу з управління надзвичайними ситуаціями у сфері громадського здоров’я

У рамках стратегії створення мережі регіональних тренерів в обласних центрах контролю та профілактики хвороб Центром громадського здоров’я МОЗ України і Міжнародним центром з питань освіти та підготовки в сфері охорони здоров’я ( I-TECH, Університет штату Вашингтон), за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC) у Львові відбувся тренінг для тренерів Базового курсу з управління надзвичайними ситуаціями у сфері громадського здоров’я (PHEM Basic).
     Захід провели для підготовки тренерів із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Вінницької, Хмельницької та Черкаської областей.
Закарпатську область представляли зав. відділу моніторингу та реагування на небезпеки ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» Світлана Гіба та лікар-епідеміолог Рахівської філії Марія Павлюк.
    Тренінг для тренерів з PHEM Basic сприяв засвоєнню:
принципів успішного навчання дорослих;
навичок фасилітації;
методів опрацювання підсумків роботи;
фасилітації інтерактивних лекцій, роботи в малих групах, аналізу конкретних ситуацій та рольових ігор;
способів проведення ефективного зворотного викладання.
   У майбутньому тренери застосують отримані знання та навички за допомогою методу зворотного зв’язку та попрактикуються у проведенні інтерактивних лекцій та фасилітації ситуаційних вправ.
Знайти