Усі новини

У Перечинській громаді тривають заходи до Тижня імунізації

У рамках Тижня імунізації фахівці Перечинського відділу Ужгородської філії ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ України» — завідувач Іван Добра та помічниця лікаря-епідеміолога Олена Грідіна — провели інформаційно-просвітницькі заходи для учнів і педагогів.
🏫 Зустрічі відбулися у:
▪️ Перечинському ліцеї ім. Героїв 68 батальйону Перечинської міської ради;
▪️ Сімерській гімназії Перечинської міської ради.
💬 Під час заходів учасники:
▪️ прослухали пізнавальну лекцію;
▪️ дізналися про важливість вакцинації як надійного способу профілактики інфекційних захворювань;
▪️ ознайомилися зі змінами до Національного календаря щеплень;
▪️ отримали відповіді на актуальні запитання щодо імунізації.
📌 Особливу увагу було приділено:
▪️ наслідкам інфекційних захворювань, які можна попередити вакцинацією;
▪️ формуванню колективного імунітету;
▪️ відповідальному ставленню до власного здоров’я та здоров’я оточуючих.
💉 Також наголошено на впровадженні обов’язкової безоплатної вакцинації проти ВПЛ для дівчат 12–13 років, яка захищає від 90% випадків раку шийки матки.
🤝 Дякуємо всім учасникам за активність та небайдужість!
💙 Разом формуємо здорове майбутнє.

Поділитися:
Знайти