Усі новини

Відбувся цикл каскадних триденних тренінгів “Імунізація на практиці”

   В Україні триває активна розбудова ефективної системи громадського здоров’я, що сприятиме зміцненню здоров’я населення, запобіганню хворобам та збільшенню тривалості життя. Одним із основних напрямків системи громадського здоров’я є збереження громадського здоров’я через зменшення рівнів захворюваності, смертності й інвалідності від інфекційних хвороб, які можна попередити шляхом імунізації, формування колективного імунітету, зниження витрат системи охорони здоров’я на лікування інфекційних хвороб.
На сьогоднішній день вакцина́ція – найефективніший, надійний, науково доказовий спосіб захисту від інфекційних захворювань.
   Зважаючи на те, що підготовка кадрового ресурсу є одним із головних напрямків Національної Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, для медичних працівників закладів охорони здоров’я незалежно від форм власності та організаційно-правової форми, фізичним особам-підприємцям, які отримали ліцензію на впровадження господарської діяльності з медичної практики було організовано та проведено цикл каскадних тренінгів «Імунізація на практиці».
   Цикл каскадних триденних офлайн тренінгів «Імунізація на практиці»
проводився за організаційної та фінансової підтримки World Health Organization Ukraine, Міжнародного Центру Дітей в Анкарі, Туреччина, Міністерства охорони здоров’я України та ДУ «Центр громадського здоров’я України». Усі сім заходів відбулися на базі навчального центру ДУ «Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». Регіональними тренерами виступили фахівці відділу імунопрофілактики ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ»: Лариса Зарембо, Оксана Бортейчук, Наталія Дирда. Загалом у навчальному процесі було задіяно більше 140 учасників – медичних працівників. Під час проведення тренінгів було передбачено актуальну навчальну частину та відпрацювання необхідних та корисних практичних навичок, вправ.
   Учасники тренінгів отримали можливість здобути нові знання з питань імунопрофілактики, удосконалити свої практичні навички, набути досвід у користуванні спеціалізованим прекваліфікованим ВООЗ холодильним обладнанням та пристроями моніторингу температурного режиму, ознайомитися з кращими міжнародними практиками управління вакцинами, навчитися складати плани виїздних вакцинальних сесій та ефективно комунікувати і залучати до спільних активностей лідерів релігійних громад та національних меншин, волонтерів, представників громадських організацій та інших.
  Сподіваємося, що учасники тренінгу використають всі набуті знання та вміння у своїй практичній діяльності, а також поділяться ними з колегами!
Знайти