Усі новини

Всесвітній тиждень імунізації. Підсумки

Фахівці ДУ “Закарпатський ОЦКПХ МОЗ” активно долучилися до проведення Всесвітнього тижня імунізації, який тривав впродовж 24-30 квітня.
🔵 У рамках відзначення тижня імунізації фахівці організували та провели наступні заходи: 🔹брифінг за участі генерального директора ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» – Галини Сітник. 🔹засідання регіональної координаційної ради при Закарпатській ОДА/ОВА, де розглянуто підсумки виконання програми рутинної імунопрофілактики у Закарпатській області за 2023 рік та І кв. 2024 року та заплановані подальші заходи із покращення стану охоплення щепленнями населення. 🔹активності у трьох локаціях «Містечко здоров’я», у яких проводилися різноманітні заходи, зокрема, вакцинація за участі мобільних вакцинальних бригад у мобільному пункті щеплень – автобусі установи «Вакцинація на захисті вашого здоров’я».
🔹зустрічі та круглі столи з представниками органів влади, лідерами ромських та релігійних громад.
🔹робочі зустрічі із медичними працівниками ЦПМСД із обговоренням питань стану вакцинації, аналізу виконання плану профілактичних щеплень, бар’єрів у вакцинації та шляхів покращення рівня імунізації.
🔹візити до місць проживання ВПО та компактного проживання ромського населення. 🔹комунікаційні заходи у відділах освіти, центрах надання соціальних послуг, закладах освіти, приватних підприємствах, установах, де фахівці розповідали про важливість вакцинації, дотримання Календаря профілактичних щеплень, ознайомили з Національним порталом з імунізації. 🔹інформаційно-роз’яснювальні бесіди, поширення інформаційних буклетів, інформаційних пам’яток, календарів щеплень, листівок з питань важливості проведення профілактичних щеплень від інфекційних хвороб.
🔹виступи на радіо та телебаченні, коментарі для ЗМІ, статті у газетах, інтерв’ю, відеоролик щодо важливості вакцинації.
🔹навчання для медичних працівників дошкільних та навчальних закладів, де обговорили питання імунізації організованого дитячого населення, важливість набуття колективного імунітету. 🔹навчання для сімейних медичних сестер щодо вимог “холодового ланцюга”, зберігання, транспортування та використання вакцин. 🔹розміщення матеріалів на Національному порталі з імунізації.
🙌 Всього заходами охоплені 64 територіальні громади області, у т.ч. у 19 ТГ проводилися виїзди вакцинальних мобільних бригад. Загалом проведено 2695 щеплень, із них 491 дорослих, 2204 дітей.
✅Інформація про всі проведені заходи висвітлена на веб-сайті та сторінках соціальних мереж установи, органів влади, ЗМІ.

Знайти