Зустріч із сімейними лікарями та сімейними медичними сестрами КНП «Великоберезнянський ЦПМСД»
21 квітня 2026
Фахівчиня Великоберезнянського лабораторного відділення Наталія Ревть провела зустріч із сімейними лікарями та сімейними медичними сестрами КНП «Великоберезнянський ЦПМСД» 🤝
🗣 Говорили про важливе і практичне:
✔️ як ми спрацювали з профілактичними щепленнями у І кварталі 2026 року 💉
✔️ чому важливо вчасно реєструвати та повідомляти про інфекційні захворювання до ЦКПХ 📊
✔️ як правильно дотримуватись холодового ланцюга під час транспортування, зберігання та використання вакцин (наказ №1682) ❄️
💬 Було багато обговорень, запитань — і саме такі зустрічі допомагають не просто «працювати за інструкцією», а підвищувати якість медичної допомоги щодня
🤝 Працюємо разом заради здоров’я нашої громади.