Профілактика хвороб

 • Профілактика геогельмінтозів

  Геогельмінти - це група кишкових паразитів, яйця яких досягають інвазивності, розвиваючись у ґрунті. Найбільшу небезпеку на Закарпатті становлять такі геогельмінти, як аскариди, волосоголовці та токсокари...

 • COVID-19

  COVID-19 (коронавірусна хвороба) - гостра респіраторна хвороба, спричинена коронавірусом S ARS-CoV-2. Інфекція передається повітряно-крапельним шляхом: коли інфікована людина кашляє, чхає чи просто розмовляє з вами з близької відстані (менше 1,5 м). Найбільш поширені симптоми: підвищення температури; кашель; втома; втрата смаку чи нюху.

 • Туберкульоз

  Туберкульоз — це небезпечне інфекційне захворювання. Для захисту дитячого населення від найбільш важких форм туберкульозу в багатьох країнах світу проводиться масова імунізація новонароджених вакциною БЦЖ. До таких країн належить і Україна.

 • Поліомієліт

  Поліомієліт – це гостре інфекційне захворювання, яке спричинює поліовірус. Перебіг хвороби характеризується ураженням ЦНС, з виникненням парезів і паралічів, іноді може закінчуватися смертю хворого.

 • Дифтерія. Правець. Кашлюк

  З метою імунопрофілактики захворювань на кашлюк, дифтерію та правець в Україні використовується вакцина для профілактики дифтерії, правця та кашлюку, адсорбована, з цільноклітинним кашлюковим компонентом, суспензія для ін’єкцій.

 • Кір. Паротит. Краснуха

  Вакцинація проти кору, паротиту, краснухи (КПК) захищає організм дитини від цих трьох, на перший погляд, не смертельних, але дуже підступних захворювань. Кір є високоінфекційною хворобою – кількість сприйнятливих осіб, які захворіють після контакту із вірусом, перевищує 80%.

 • Вірусний гепатит В

  Гепатит В є вірусною інфекцією, що вражає печінку і здатна викликати як гостру, так і хронічну хворобу. Цей вірус передається в результаті контакту з кров’ю або іншими рідинами організму інфікованої людини.

 • Гемофільна інфекція типу b (ХІБ/Hib)

  За статистикою, від 3 до 6% випадків гемофільної інфекції типу b у дітей є фатальними; до 20% пацієнтів, які вижили після менінгіту, викликаного Hib, втрачають слух або мають неврологічні ускладнення.

 • Вірус папіломи людини (ВПЛ, HPV)

  Віруси папіломи людини – група вірусів, що переважно передається статевим шляхом як в чоловіків, так і в жінок, уражаючи шкіру та слизові оболонки. Існує близько 200 різних штамів вірусу папіломи людини.

1 2 3
Знайти